Заправка кондиционера в Киеве от профессионалов ➤ Чистый Воздух ➤ Выгодные цены, высококачественный фреон ✔Гарантия ✔Сервис

Заправка кондиціонера в Києві

заправка кондиционера

У випадку, коли профілактика кондиціонера проводиться регулярно, а умови експлуатації не виходять за рамки обумовлених для даної моделі, але, тим не менш, пристрій працює неадекватно, можливо, причина несправності криється в недостатній кількості фреону. Заправка кондиціонерів в Києві, за цінами, найадекватнішими на ринку подібних послуг, робиться нашими професіоналами швидко, якісно, ​​тільки найкращими матеріалами. Після замовлення, ваш прилад буде заправлений протягом години. З актуальним прайсом завжди можна ознайомитися нижче.

Замовити заправку

Заправимо - Швидко, Якісно, Недорого!

Використовуємо один з двох видів фреонів.

заправка кондиционера киев

R22

100 грн/100 грам

заправка кондиционера киев цена

R410

90 грн/100 грам

 

Фреон (або, інакше, холодоагент) – це технічна назва групи вуглеводнів, які містять фтор і виступають у якості холодоагентів, в тому числі і для спліт-систем. Зовні є газ або рідина, що не мають запаху та кольору, повністю пожежобезпечних. Функціонально, виконують перенесення тепла з внутрішнього блоку кондиціонера в зовнішній. Потрібна марка та необхідна вага фреону зазвичай вказуються безпосередньо на корпусі пристрою.

Є кілька ознак того, що потрібна заправка кондиціонерів:

  • повітря в приміщенні охолоджується погано або зовсім не охолоджується;
  • крани та з’єднання зовнішнього блоку приладу покриваються льодом або з них капає вода;
  • на гайках пристрою зовні наростає іній.

 

Заправка кондиціонера ціна, підвиди, нюанси

Оцінивши прилад, фахівець може запропонувати два варіанти подій: провести повну або часткову заправку. Рішення про дозаправлення приймається в разі, якщо витік був невеликим та частина матеріалу залишилась на місці. Зазвичай, незначні витоки відбуваються в місцях вальцювальних з’єднань або в районі вентилів. Можлива причина – неякісний або самостійно проведений монтаж.

Дії сервісного спеціаліста в такому випадку полягають в наступному:

  • замір робочого тиску приладу;
  • заправка кондиціонера;
  • обтягування всіх доступних з’єднань, щоб уникнути подальшого витікання холодоагенту.

У разі якщо втрати фреону незначні, дозаправка може бути безкоштовною: вона входить в загальну вартість робіт по чистці та профілактиці пристрою.

Повна заправка кондиціонера в Києві обійдеться дорожче та займе більше часу. Для початку майстру необхідно буде випустити все повітря з вакуумної системи та перевірити всі з’єднання, залишивши всередині вакуум не менш ніж на 10 – 15 хвилин. І тільки після цього проводити заправні дії, орієнтуючись на вагу пристрою, його виробника і марку фреону, зазначену в характеристиках або на зовнішньому блоці.

Переважно використовуються два види фреону: R410 і R22.
Ціна за 100 грам становить:

       R410 – 90 грн.

       R22 – 100 грн;

Повна заливка фреоном зазвичай коливається в районі 600 грам. Відповідно, слід орієнтуватися на ціну від 540 до 600 грн.

Замовити заправку кондиціонера

Кондиционер – практичное и невероятно удобное устройство, которое облегчает состояние людей в квартирах, офисах, торговых и промышленных помещений в любое время года. Для его полноценного функционирования необходимо регулярно проводить профилактику и придерживаться правил эксплуатации. Обращаясь к нам, вы получаете быстрое реагирование, объемную консультацию лучших профессионалов, увеличиваете срок работы своего кондиционера и экономию на регулярном сервисе по одним из самых лояльных цен в Киеве.